Úvod arrow Starší žáci - U15 arrow FC Nový Bor – FK Sklo Kamenický Šenov 1 : 1 ( 1 : 0 ) PK 4:2
Starší žáci - U15:  FC Nový Bor – FK Sklo Kamenický Šenov 1 : 1 ( 1 : 0 ) PK 4:2 Tisk E-mail
24. 04. 2016

Dnešnímu soupeři máme po nevýrazném výkonu na podzim v Šenově co vracet. Na domácí UMT chceme tedy urvat všechny body.

Hra je od úvodu hodně vyrovnaná. Máme sice trochu navrch, více šancí či náznaků šancí, ale bez gólového zakončení. Ve vápně nám chybí ta potřebná jiskra, hlad po gólu – od postranní čáry to vypadá, jako když tu branku ani nikdo z nás vstřelit nechce. Před brankou je to bez pohybu, nikdo nejde na dorážku, při mnoha rozích nikdo necloní brankáři soupeře. Potom přeci jen dvě minutky před koncem půle kope Milan Demeter roh, míč se odráží k Skočdopolemu , který utěšenou střelou z vápna konečně trefuje branku 1:0.

Ve druhé půli máme opět mnoho příležitostí, slušných kombinací a vyložených šancí, ale není nám přáno. Když už je překonán brankář i s obránci, tak míč zastavuje tyč jako například po střele Engelharta. U několika pokusů chybí opravdu ten pověstný kousek štěstíčka. V 58´přichází jeden z mála rychlých výpadů Šenova , naše obrana nejde důrazně do těla a míč je doslova propasírován přes tři bránící hráče a podél našeho brankáře za čáru 1:1. Další gól už nepadl a po týdnu jdeme znovu na penalty, kde vítězíme 4:2.

Povedené utkání s kvalitním soupeřem. Trenér bude muset asi naordinovat klukům před zápasem tataráček, aby ten apetit po gólech

byl daleko větší a znatelnější. Dvakrát škoda neproměněných šancí, tentokrát jsme si ty tři body zasloužili.

Sestava: Skořepa - Zavalaný , Gurra, Dvořák T., Malič, Skočdopole, Josef, Demeter Milan, Demeter Marian, Engelhart

Branky : Skočdopole

Rozhodčí : Bláha Matyáš