Menu Content/Inhalt
Úvod arrow Starší žáci - U15 arrow FK Brniště/V.Valtínov - FC Nový Bor 1 : 1 ( 0 : 1 ) PK 3:4
Starší žáci - U15:  FK Brniště/V.Valtínov - FC Nový Bor 1 : 1 ( 0 : 1 ) PK 3:4 Tisk E-mail
17. 04. 2016


Za vytrvalého deště jsme v neděli odjeli k utkání s Brništěm do Velkého Grunova. Hrálo se na promáčeném a částečně rozbahněném a tedy velmi těžkém terénu.

I přes nabádání trenéra ke kombinaci a střelbě po zemi je to od úvodního hvizdu oboustranně jedna velká „holomajzna“. Nedaří se vůbec zkrotit balón, přihrát byť jen na pár metrů. Když už se podaří nějaká střela, tak letí někam do lesa. Teprve ve 20´ rozehrává na krátko roh Marian na Milana Demetera, ten centruje před branku a Engelhart tělem zakončuje na zadní tyči 0:1. Máme nepatrnou převahu, ale více méně nic z toho a střel na branku jako šafránu.

Po přestávce – už za nesměle vykukujícího sluníčka – se náš zmar ještě více prohlubuje. Naopak je to soupeř, kdo stále více hrozí nebezpečnými výpady ve dvou hráčích. Nám to v obraně přináší neskutečné potíže. Ve 43´nesmyslně rozehráváme středem přímo do protihráče a výsledkem je vyrovnání na 1:1. Několik střel, bohužel většinou z velkého úhlu od Milana Demetera končí v boční síti. Máme velkou snahu vstřelit vítězný gól, avšak nedaří se a máme i štěstí, že jsme neinkasovali. Utkání končí remízou a jde se na penalty.Teprve v osmé sérii rozhoduje Bret.

Ne že by dneska kluci nebojovali – naopak. Je však potřeba připojit kvalitu, ať už v podobě podržení míče či solidní přihrávky nebo dobrého zpracování balónu v pohybu. Soudím, že s soupeřem typu Brníště – aniž bych chtěl někoho podceňovat – si máme poradit o poznání lépe. Poděkování patří dnes opět borcům z mladších žáků Matějovi Bretovi a Kubovi Kalendovi, kteří mohou být příkladem v bojovnosti !!!

 

Sestava: Skořepa -Svoboda, Žiga, Zavalaný , Gurra, Dvořák T., Malič, Skočdopole, Josef, Demeter Milan, Demeter Marian, Engelhart , Bret, Kalenda

 

Branky : Engelhart, PK Bret

 

Rozhodčí : Marek Miloš

 

Diváků : 10

 

Trenér : Martin Jankovský     Vedoucí dr.: Ladislav Džavík


   

Komentáře  
 

Průměrné hodnocení od uživatelů

   (0 hlasování)

 

Zobrazuji 0 / 0 komentářůPřidat komentář

Jméno
E-mail
Nadpis  
 
Komentář
  Zbývající počet znaků:  
 
   
   

Zatím žádné komentářemXcomment 1.0.1 © 2007-2018 - visualclinic.fr
License Creative Commons - Some rights reserved
 

Tabulka

12. TJ TATRAN Rakovník 35
13. FK SEKO LOUNY 33
14. ARSENAL ČESKÁ LÍP 33
15. SK Hrobce 9
16. FC Nový Bor 8
Celá tabulka...

Příští zápas

-

Poslední zápas

30. kolo (Divize B)
FC Nový Bor
x
SK Úvaly
0:3