Menu Content/Inhalt
Úvod arrow Starší žáci - U15 arrow TJ Doksy - FC Nový Bor 4 : 1 ( 2 : 1 )
Starší žáci - U15:  TJ Doksy - FC Nový Bor 4 : 1 ( 2 : 1 ) Tisk E-mail
03. 04. 2016


K prvnímu jarnímu utkání jsme jeli v neděli do Doks. Odhodlání podat kvalitní výkon a vyhrát zůstalo někde v autobusu nebo na lavičce. Naše hra je od počátku totálně chaotická a s hrou s názvem fotbal nemá moc společného.

Stále vice bylo v průběhu hry jasné, že absence dalšího klíčového hráče Živného – který nás podporoval alespoň z lavičky – bude fatální. Balón nedokážeme podržet, nahrávka či náběh je dnes asi sprosté slovo. Hned v 6´ inkasujeme po nedůrazu před vlastní brankou 1:0. Několik šancí soupeře vychytal Mára Skořepa, který se bohužel v závěru první půle zranil na ruce. Ve 29´už ale nestačil na rychlý výpad domácích a stav je 2:0. Před přestávkou přeci jen zabojoval napadáním Skočdopole a brankář domácích ho nastřelil s následným odrazem do sítě 2:1. Po obrátce a vstřeleném gólu to chvilinku vypadalo, že se zvedneme. Dvě nebo tři akce připomněly, co že se to tady dnes hraje za hru – totiž fotbal. V naší brance střídá zraněného Máru autor gólu Martin Skočdopole. Ale běda, v 50´ znovu inkasujeme a vypadá to s námi zle nedobře 3:1. Těsně před závěrem Doksy přidávají ještě jednu trefu a utkání končí 4:1.
Dnes není moc co hodnotit. Znovu říkám, prohra je zcela normální, ale jde o to jak se prohraje. Nevím, zda jsem kluky viděl za těch několik let hrát někdy tak špatně – asi nikdy !!! Jediné plus – i z reakcí samotných hráčů- je konstatování, že to snad není alespoň některým úplně lhostejné !!!


Sestava: Skořepa , Svoboda, Žiga, Dvořák Tomáš, Zavalaný , Gurra, Dvořák Filip, Malič, Skočdopole, Josef, Demeter Milan, Demeter Marian, Engelhart


Branky : Skočdopole
Rozhodčí : Kapoun Karel Diváků : 20
Trenér : Martin Jankovský
Ved. dr.: Ladislav Džavík


   

Komentáře  
 

Průměrné hodnocení od uživatelů

   (0 hlasování)

 

Zobrazuji 0 / 0 komentářůPřidat komentář

Jméno
E-mail
Nadpis  
 
Komentář
  Zbývající počet znaků:  
 
   
   

Zatím žádné komentářemXcomment 1.0.1 © 2007-2018 - visualclinic.fr
License Creative Commons - Some rights reserved
 

Tabulka

12. TJ TATRAN Rakovník 35
13. FK SEKO LOUNY 33
14. ARSENAL ČESKÁ LÍP 33
15. SK Hrobce 9
16. FC Nový Bor 8
Celá tabulka...

Příští zápas

-

Poslední zápas

30. kolo (Divize B)
FC Nový Bor
x
SK Úvaly
0:3