Menu Content/Inhalt
Úvod arrow Starší žáci - U15 arrow FK Cvikov - FC Nový Bor 1 : 7 ( 0 : 3 )
Starší žáci - U15:  FK Cvikov - FC Nový Bor 1 : 7 ( 0 : 3 ) Tisk E-mail
01. 11. 2015První odvetu jsme hráli ve Cvikově za vcelku slunečného podzimního počasí.
Dnes trenér povolal do hry i dva borce z mladších žáků – Janačík, Bret – a jak se ukázalo, byl to velice dobrý tah, který přispěl k zkvalitnění našeho herního projevu.Tentokrát to bereme od počátku za správný konec a tlačíme se do útoku a hlavně zakončení. První čtvrt hodinku jde většina naších střel nad branku či těsně mimo. Ve 20´napřáhnul z dálky ke střele dnes v poli hrající Skořepa a Bret pohotově doráží 0:1. Po šesti minutách pálí Zavalaný a Bret se opět z dorážky nemýlí 0:2. Minutku nebo dvě před přestávkou po dobré kombinaci nachází přihrávkou Marian Demeter před brankou Skočdopoleho, střela a je to 0:3. Tři minuty po zahájení druhé půle inkasujeme branku po rychlém brejku Cvikova 1:3. Byla to jediná střela, na kterou Pepa Janačík nedosáhl, avšak jinak předvedl v naší bráně parádní výkon s několika excelentními zákroky. Naše odpověď přichází hned v zápětí, když Zavalaný trefuje s drobnou tečí domácích pravý růžek branky 1:4 (41´). Ve 44´výborně centruje Dvořák a Engelhart stejně dobře zakončuje 1:5. Skořepa vhazuje na Mariana, ten zatahuje míč do vápna a výstavní přihrávkou nachází Josefa, pro kterého už není problém skórovat – povedená akcička 1:6 (49´). Poslední změnu skóre má na svědomí Marian Demeter v 57´střelou po přihrávce Svobody 1:7.
Dnes výborný výkon se spoustou pěkných fotbalových momentů a viditelnou chutí do hry a radosti z fotbalu. Všichni kluci podali výborný výkon. Pozitivní je i počet jmen v kolonce střelci hosté !!!

Pochvalu a poděkování zaslouží už jednou zmiňovaní Pepa Janačík a Matěj Bret, kteří s námi bojovali s příkladným nasazením a důrazem !!!

Sestava: Janačík - Skořepa , Svoboda, Živný, Žiga, Dvořák , Zavalaný , Gurra, Malič, Skočdopole, Josef, Demeter Milan, Demeter Marian, Engelhart , Bret

Branky : Bret 2, Skočdopole, Zavalaný, Engelhart, Josef, Demeter Marian
Rozhodčí : Řezáč Josef Diváků : 20

Trenér : Rudolf Horák
Ved. dr.: Ladislav Džavík

   

Komentáře  
 

Průměrné hodnocení od uživatelů

   (0 hlasování)

 

Zobrazuji 0 / 0 komentářůPřidat komentář

Jméno
E-mail
Nadpis  
 
Komentář
  Zbývající počet znaků:  
 
   
   

Zatím žádné komentářemXcomment 1.0.1 © 2007-2018 - visualclinic.fr
License Creative Commons - Some rights reserved
 

Tabulka

12. TJ TATRAN Rakovník 35
13. FK SEKO LOUNY 33
14. ARSENAL ČESKÁ LÍP 33
15. SK Hrobce 9
16. FC Nový Bor 8
Celá tabulka...

Příští zápas

-

Poslední zápas

30. kolo (Divize B)
FC Nový Bor
x
SK Úvaly
0:3