Úvod arrow Starší žáci - U15 arrow FK Sklo Kamenický Šenov - FC Nový Bor 2 : 1 ( 1 : 1 )
Starší žáci - U15:  FK Sklo Kamenický Šenov - FC Nový Bor 2 : 1 ( 1 : 1 ) Tisk E-mail
18. 10. 2015

V neděli jsme za z mlhy vykukujícího sluníčka odehráli mistrák v Šenově.
Předzápasové ( i poločasové ) pokyny od trenéra a naše předsevzetí o hlavně časté střelbě, kvalitní nahrávce a důrazu berou hned od úvodu za své a naše hra se nedá nazvat jinak než bídou s nouzí. V 6´dostáváme hnedle branku, když hráč domácích zůstává zcela sám ve vápně a v pohodě skóruje 1:0. Za pět minut
vyrovnává Milan Demeter po přihrávce Skočdopoleho 1:1. A to je bohužel od nás v tomto utkání téměř vše, co stojí za zmínku.

Po důrazné domluvě v kabině je obraz hry stejný či ještě horší a náš výkon přerůstá v ostudu nebo tragikomedii. Nejsme schopní si dát balón, vystřelit ani pokrýt hráče. Dáváme si nesmyslně přednost, ve stoprocentní šanci se hráč místo toho, aby míč uklidil do kasy zastaví a kouká, jak se brankář domácích pro ten kulatý nesmysl doslova došourá. Hořkou tečkou je pět minut před koncem druhý gól domácích, který jen podtrhuje náš dnešní zmar.

Dnes jsme si za předvedený výkon nezasloužili ani ten bod !!!

sestava: Skořepa – Svoboda, Živný, Žiga, Dvořák, Zavalaný, Gurra, Skočdopole, Josef, Demeter Milan, Demeter Marian, Engelhart

Branky : Demeter Milan

Rozhodčí : Kerel Kapoun