Menu Content/Inhalt
Úvod arrow Starší žáci - U15 arrow TJ Dubnice/Žibřidice - FC Nový Bor 1 : 4 ( 0 : 2 )
Starší žáci - U15:  TJ Dubnice/Žibřidice - FC Nový Bor 1 : 4 ( 0 : 2 ) Tisk E-mail
03. 10. 2015


V sobotu jsme zajížděli k dalšímu mistráku do Žibřidic proti TJ Dubnici.

Hrálo se za pěkného počasí na dobrém trávníku, žel jen na půlku hriště – tedy menší rozměr hrací plochy – no nevadí, domácím to asi vyhovovalo. Soupeř nastoupil s několika urostlými hráči a tak se dal tušit tvrdý mač. My jsme samozřejmě chtěli hrát kombinační fotbal a eliminovat tak důraz domácích.To se nám ne úplně v první půli dařilo, ale přes to hned ve 3´po přihrávce Skočdopoleho a Josefa doráží do branky míč Milan Demeter 0:1. Dubnice tak jak jsme předpokládali, nám nedá ani metr zadarmo a těžko se dostáváme do finálních přihrávek a rychlého zakončení. Přeci jenom máme mnoho brejků, ale ujímá se až střela koho jiného než opět Milana Demetera po příhře Skočdopoleho 0:2 ( 23´).Po změně stran domací nejsou vůbec spokojení s posuzováním faulů nefaulů panem rozhodčím a na to konto ještě vice přitvrzují i s velmi peprným slovním doprovodem hlavně směrem k sudímu s velkou podporou diváků. Tedy vyloženě fotbalová atmoška na venkovním hřišti. Výsledkem toho je gól v naší síti a tedy kontaktní branka vlévající domácím do žil snad Cerasin nebo RedBull 1.2 (46´). Hráči Dubnice do toho jdou po hlavě a my odoláváme jen s velkým sebezapřením. Pak přeci jen přichází v 60´rohový kop, Milan Demeter – který obul v poslední době asi nějaké zázračné střelecké kopačky - dostává balón zpět téměř na brankovou čáru a skoro z nulového úhlu kompletuje hattrick 1:3. Těsně před závěrem – po důrazném nabádání trenéra k napadání rozehrávky soupeře – získává míč Zavalaný, postupuje sám na branku a s přehledem zakončuje 1:4.Dnes tvrdý zápas proti důraznému soupeři.

Od nás tak jako minule poctivý výkon korunovaný střelbou Milana. Pokud bychom si více a přesněji přihráli a hlavně pohotověji zakončovali, mohlo být konto soupeře zatěžkáno mnohem více. Ale nevadí, musíme si něco nechat i na příště.

sestava: Skořepa – Svoboda, Živný, Žiga, Dvořák , Zavalaný , Gurra , Malič,Josef, Demeter Milan, Demeter Marian, Engelhart

Branky : Demeter Mil. 3, Zavalaný
Rozhodčí : Kapoun Karel Diváků : 30
Trenéři : Rudolf Horák
ved. dr.: Ladislav Džavík


   

Komentáře  
 

Průměrné hodnocení od uživatelů

   (0 hlasování)

 

Zobrazuji 0 / 0 komentářůPřidat komentář

Jméno
E-mail
Nadpis  
 
Komentář
  Zbývající počet znaků:  
 
   
   

Zatím žádné komentářemXcomment 1.0.1 © 2007-2018 - visualclinic.fr
License Creative Commons - Some rights reserved
 

Tabulka

12. TJ TATRAN Rakovník 35
13. FK SEKO LOUNY 33
14. ARSENAL ČESKÁ LÍP 33
15. SK Hrobce 9
16. FC Nový Bor 8
Celá tabulka...

Příští zápas

-

Poslední zápas

30. kolo (Divize B)
FC Nový Bor
x
SK Úvaly
0:3