Úvod arrow Starší žáci - U15 arrow FC Nový Bor – TJ Doksy 6 : 0 ( 2 : 0 )
Starší žáci - U15:  FC Nový Bor – TJ Doksy 6 : 0 ( 2 : 0 ) Tisk E-mail
27. 09. 2015

Je tady další neděle a tedy další mistrovské utkání, tentokrát na trávě našeho hřiště č. 1 proti TJ Doksy.
Po minulém nevydařeném utkání jsme si chtěli spravit chuť a na domácímh řišti naplno bodovat. Je třeba podotknout, že celek z Doks měl ve svých řadách celkem dost mladších hráčů, to ale nesnižuje fakt, že ta chuť vyhrát a ta jiskra v nasazení dnes byla u nás hodně znát. Hned ve druhé minutě se trefuje Marian Demeter po přiťuknutí Zavalaného 1:0. V další průběhu máme mírnou převahu, několik příležitostí, ale i soupeř hrozí několika protiútoky a náš brankář Skořepa předvádí své umění. Potom se v 17´ prosazuje opět Marian a je to 2:0.

Tak jak začala pro nás dobře první půle, tak začala i ta druhá a Marian Demeter zkompletoval hattrick 3:0. Další gól na sebe nedá dlouho čekat, Marian přihrává nezištně na Josefa, který nemá problém uklidit míč do odkryté části branky 4:0.
Po několika dalších příležitostech na obou stranách předvedl průnik přes půl hřiště a parádní zakončení Milan Demeter 5:0
( 58´). Za necelé čtyři minuty si to samé Milan znovu zopakoval a nekompromisně zavěsil 6:0. Do konce utkání se stav nezměnil. Pro Doksy trochu krutý, ale pro nás zasloužený výsledek.

Dnes se naplno projevilo, že když se hodně chce, tak to jde a že v každém z nás něco je. Všichni odvedli super výkon a mnoho z nás podalo nadstandardní výkon jako např. Josef ale i další hráči !!!

sestava: Skořepa – Svoboda, Živný, Žiga, Dvořák , Zavalaný , Gurra Josef, Demeter Milan, Demeter Marian, Engelhart

Branky : Demeter Mar. 3, Demeter Mil. 2, Josef

Rozhodčí : Vrba Filip   Diváků : 15

Trenéři : Rudolf Horák
ved. dr.: Ladislav Džavík