Úvod arrow Dorost - U19 arrow FK Pěnčín-Turnov – FC Nový Bor 4:1 (2:1)
Dorost - U19:  FK Pěnčín-Turnov – FC Nový Bor 4:1 (2:1) Tisk E-mail
17. 05. 2015

Další zápas jsme sehráli na hřišti v Turnově.
Ač jsme si před zápasem řekli, že budeme pozorně bránit, soupeř nás potrestal hned ve 12. a 13.min, kdy po našem chybném obsazení vstřelil dva slepené góly. Domácí nás dále tlačili a byli aktivnější. Nám chyběl větší pohyb, důraz a hlavně aktivita nebát se udělat něco na polovině soupeře. Až ve 32.min J.Janda krásně vymetl snad z 35 metrů šibenici domácí branky – 2:1. To ale bylo na dlouhé minuty vše.

Druhý poločas probíhal ve stejném duchu, jako ten první. Aktivní M.Spilka se snažil naše mužstvo strhnout, ale bohužel byl na vše sám. A tak díky vlastním chybám jsme domácím umožnili, aby nám vstřelili ještě v 68.a 70.min dva góly. První po trestném kopu, kdy Reitmajer míč vyrazil, ale nestihl již na dorážku domácích reagovat a druhý po špatném odkopu našeho obránce zůstali domácí sami ve vápně a již neměli problém navýšit skóre.

Gól: Janda
Rozhodčí: Špidlen, Bukvička, Rymler
Diváků: 30

Sestava: Reitmajer – Fanta (70.Holubec), Vašíček, Janda, Molnár – Doubrava, Engelhart, Spilka, Šimon – Hochman, France

Trenéři: Hynek Vrabec, Dušan Ješeta
Ved.mužstva: Ladislav Hrubý