Úvod arrow Starší žáci - U15 arrow FC Nový Bor / Loko Č. Lípa – FK Turnov/Pěnčín 1 : 3 ( 1 : 2 )
Starší žáci - U15:  FC Nový Bor / Loko Č. Lípa – FK Turnov/Pěnčín 1 : 3 ( 1 : 2 ) Tisk E-mail
09. 11. 2014

Za pošmourného, typicky podzimního počasí jsme poslední zápas podzimu odehráli proti Turnovu na novoborské dvojce.

Snažíme se od začátku hrát s věkově i fyzicky vyspělým soupeřem vyrovnanou partii a z počátku se nám to i daří. V 6´zahrává Husák přímák a odražený míč doráží do branky Brodský 1 : 0. Radost z vedení nám bohužel nevydržela moc dlouho, protože z rozehrávky a protiútoku hosté opět po našem malém důrazu okamžitě srovnali střelou na 1 : 1. Turnov se s postupem minut stále vice prosazuje jak fyzicky, tak kombinačně a ve 13´se po rychlém brejku trefuje po druhé 1 : 2. Do přestávky máme také ještě jakés takés šance, ale nic z toho.
Ve druhé půli se obraz hry více méně nemění s tím, že útoky soupeře odvracíme s čím dál většími obtížemi. V 50´místo zakopnutí u lajny do autu letí centr do našeho vápna a jeden z nepokrytých hráčů Turnova celkem v pohodě skóruje 1 : 3. Znovu zcela zbytečný gól. Naše útočné snahy jsou spíše symbolické a tak už se do konce stav nemění. Škoda, dnes se asi dal s i tak celkově vyspělým soupeřem, jakým Turnov je, uhrát o něco lepší výsledek.
Nevadí, v jarní části to věřme bude lepší, hlavně pokud někteří z nás přes zimu zapracují na fyzičce a všichni potrénujeme to rychlejší zakončení !!!

sestava:Skořepa – Husák, Živný, Nguyen, Džavík, Malič, Lupšák, Dvořák Rusín, Mil. Demeter , France, Bukáček, Pola, Mar. Demeter, BrodskýBranky : Brodský