Menu Content/Inhalt
Úvod arrow Dorost - U19 arrow FC NOVÝ BOR – FK Pěnčín-Turnov 0:2 (0:1)
Dorost - U19:  FC NOVÝ BOR – FK Pěnčín-Turnov 0:2 (0:1) Tisk E-mail
02. 11. 2014


V předposledním kole podzimní části jsme doma přivítali vedoucí celek tabulky.

Hostující hráči přijeli s velkým sebevědomým, ale od začátku utkání bylo zřejmé, že to nebudou mít tak jednoduché. Naši hráči vstoupili do utkání nebojácně a byli v první půli více než vyrovnaným soupeřem. Na hráčích hostů byla vidět lepší hra na míči, lepší pohyb. Naši hráči ale díky bojovnosti nezůstávali pozadu. Reitmajer několikrát s přehledem vyřešil nebezpečné Turnovské ataky a obrana rovněž pracovala spolehlivě. Ve 23.min jsme to naopak byli my. Brejcha pěkně prošel po levé straně přes tři hráče hostů a připravil tutovku pro Hochmana. Tomu se ale, ač již sám před prázdnou brankou, zamotal míč mezi nohama a gól z toho bohužel nebyl. Tak nevím, z čeho už chceme dávat góly !!! V dalších minutách hrozíme ze standartních situací a z jednoho rozehraného trefuje Ramisch břevno a odražený balón Janda dává mimo branku. Další velká šance. Ve 39.min pak ale naše obrana zaspala, nechala přes sebe projít hráče hostí, který ve vápně nafilmuje penaltu, kterou bohužel rozhodčí píská. Prohráváme tak po prvním poločase – 0:1.

ImageImageImage

ImageImageImage
Ve druhém poločase zkoušíme vyrovnat stav. Velkou příležitost má opět Janda, ale přestřeluje. Hra je bojovná a vyrovnaná. Snažíme se vstřelit branku, ale dnes jako v již v jiných zápasech jsme s koncovkou na štíru. V posledních minutách zkoušíme vysunutím Vašíčka posílit útočnou fázi, ale hosté v 81.minutě střílí po špatně obsazeném trestném kopu druhou branku a o výsledku je rozhodnuto.

Dnes jsme opět v domácím prostředí nezvítězili a to hlavně díky neproměněním vyložených šancí. Soupeř totiž dnes určitě lepší nebyl !!! Prohru proto budeme muset odčinit v posledním podzimním utkání v Doksech.

Rozhodčí: Kowalik, Vrtal, Nešněra
Diváků: 50
Image
Sestava: Reitmajer - Kašubiak, Fanta, Vašíček, Ramisch– Tobrman (70.Doubrava), Janda, Engelhart (83. Šimon), Brejcha - France, Hochman (55.Holubec)Trenéři: Vrabec Hynek, Ješeta Dušan   Ved.mužstva: Hrubý Ladislav


   

Komentáře  
 

Průměrné hodnocení od uživatelů

   (0 hlasování)

 

Zobrazuji 0 / 0 komentářůPřidat komentář

Jméno
E-mail
Nadpis  
 
Komentář
  Zbývající počet znaků:  
 
   
   

Zatím žádné komentářemXcomment 1.0.1 © 2007-2018 - visualclinic.fr
License Creative Commons - Some rights reserved
 

Tabulka

12. TJ TATRAN Rakovník 35
13. FK SEKO LOUNY 33
14. ARSENAL ČESKÁ LÍP 33
15. SK Hrobce 9
16. FC Nový Bor 8
Celá tabulka...

Příští zápas

-

Poslední zápas

30. kolo (Divize B)
FC Nový Bor
x
SK Úvaly
0:3