Úvod arrow Dorost - U19 arrow Sokol Ruprechtice - FC NOVÝ BOR 1:3 (1:2)
Dorost - U19:  Sokol Ruprechtice - FC NOVÝ BOR 1:3 (1:2) Tisk E-mail
26. 10. 2014

Po nešťastné ztrátě bodů v minulém kole jsme zajížděli na hřiště v části Liberce – Ruprechtic.

Od začátku byla hra vyrovnaná, domácí si vytvářeli více šancí, ale ani my jsme nezůstávali pozadu. Reitmajer nás držel jistými výkony a obranu spolehlivě řídil Vašíček. Ve 34.min po pěkně akci na levé straně se dostává do vápna Brejcha, je domácím brankářem sražen k zemi a rozhodčí nám dává výhodu penalty a trestá brankáře žlutou kartou. Penaltu s přehledem proměňuje Brejcha a jdeme do vedení – 0:1. V dalších minutách jsme to také my kdo se častěji dostává před branku domácích. Ve 39.min po dobře zahraném rohu zvyšuje důrazný Vašíček naše vedení – 0:2. O dvě minuty později opět Vašíček vystrašuje domácího brankáře z trestného kopu. Závěr poločasu nám ale „tradičně nevychází. Ve 45.min po našem útočném faulu a rychlé rozehře nás domácí trestají a snižují gólem do kabiny – 1:2.

Do druhého poločasu vstupují domácí s jasným cílem co nejdříve srovnat. Naše obrana, ale plní všechny pokyny a s přehledem odráží ataky domácích. My hrozíme z brejků a také dobře zahrávaných standartních situací. Jedna nám také vychází v 79.min, kdy se po rohu prosazuje hlavou opět Vašíček a zvyšuje naše vedení – 1:3. Do konce zápasu se již nic nemění a my si odvážíme výhru za bojovný a poctivě odvedený výkon celého mužstva.

Góly: Vašíček 2, Brejcha (p)
Rozhodčí: Trdla, Vydra, Bukvička
Diváků: 20

Sestava: Reitmajer - Kašubiak, Fanta, Vašíček, Ramisch – Doubrava, Engelhart, Tobrman, Brejcha - France, Hochman (70.Šimon)

Trenéři: Vrabec Hynek, Ješeta Dušan

Ved.mužstva: Hrubý Ladislav