Menu Content/Inhalt
Úvod arrow Dorost - U19 arrow FC NOVÝ BOR – TJ Hrádek nad Nisou 2:2 (2:1)
Dorost - U19:  FC NOVÝ BOR – TJ Hrádek nad Nisou 2:2 (2:1) Tisk E-mail
18. 10. 2014


Dnešní zápas se mi nehodnotí vůbec dobře.
Vše začalo již v minulém zápase, kdy byli svojí nedisciplinovaností vyloučeni naši dva klíčoví hráči a velmi tím poškodili své spoluhráče do dalších zápasů ( Janda, Vašíček ). Sestavu jsme proto museli přizpůsobit a na jejich postech nastoupili hráči, méně zkušení s touto pozicí. Před zápasem jsme hráče nabádali k maximální bojovnosti a týmovému duchu, který mohl přinést úspěch. Zápas nám vychází skvěle a již ve 4.min. se dostává do první šance France a jdeme do vedení – 1:0. Postupem času se dostává do hry i soupeř a připravuje si několik dobrých možností. Hra je celkem vyrovnaná, ale to co přichází postupem času je pro nás nepochopitelný šok. Do jasných vyložených šancí se postupně dostávají Hochman (3x), France (2x) a Engelhart. Bohužel žádnou z nich neproměňujeme a to je zřejmě hlavní důvod dnešního výsledku. Ve 35.min pak Fanta nešťastně zahrává rukou v pokutovém území a hosté nemají problém vyrovnat. Naději na tříbodový výsledek nám ale dává v 45.min Fanta, když nás po rohovém kopu posílá znovu do vedení – 2:1.
ImageImageImage
Do druhého poločasu jdeme s jasnými pokyny, bohužel vše se odehrává úplně jinak. Naprosto jsme vyklidili střed hřiště, hráči si nepřihrají jedinou přihrávku, schovávají se a soupeř nás jasně přehrává. Vytváří si několik šancí, ale Raitmajer, někdy i se štěstím, je likviduje. A tak jedinou šancí ve druhém poločase je „opět“ samostatný nájezd Tobrmana na brankáře, ale bohužel zakončuje bez úspěchu. Soupeř nás proto trestá tak jako v minulém kole v závěru zápasu a v 89.min. hlavou vyrovnává – 2:2.
ImageImageImage
Předvedená hra ve druhém poločase je pro mě a určitě i pro příchozí diváky zklamáním. Jediní hráči J.France a J.Kašubiak snesou přísnější měřítko za předvedený výkon v zápase. Ostatní hráči předvedli podprůměrný výkon, který pokud chtějí nadále podávat, nemají šanci pomýšlet na úspěch. Určitě to byl pro ně výkon pod hranici svých možností. Protože pokud se fotbalově nedaří, je potřeba bojovat a to nám dnes ve druhém poločase chybělo.

Gól: France, Fanta
Rozhodčí: Nešněra, Rosenberg, Hrubý
Diváků: 60

Sestava: Reitmajer - Kašubiak, Fanta, Brejcha, Holubec – Tobrman, Šimon, Engelhart, Ramisch - France, Hochman (55.Čech)

Trenéři: Vrabec Hynek, Ješeta Dušan Ved.mužstva: Hrubý Ladislav

   

Komentáře  
 

Průměrné hodnocení od uživatelů

   (0 hlasování)

 

Zobrazuji 0 / 0 komentářůPřidat komentář

Jméno
E-mail
Nadpis  
 
Komentář
  Zbývající počet znaků:  
 
   
   

Zatím žádné komentářemXcomment 1.0.1 © 2007-2018 - visualclinic.fr
License Creative Commons - Some rights reserved
 

Tabulka

12. TJ TATRAN Rakovník 35
13. FK SEKO LOUNY 33
14. ARSENAL ČESKÁ LÍP 33
15. SK Hrobce 9
16. FC Nový Bor 8
Celá tabulka...

Příští zápas

-

Poslední zápas

30. kolo (Divize B)
FC Nový Bor
x
SK Úvaly
0:3