Menu Content/Inhalt
Úvod arrow Starší žáci - U15 arrow SK Semily - FC Nový Bor / Loko Č. Lípa 1 : 2 ( 0 : 1 )
Starší žáci - U15:  SK Semily - FC Nový Bor / Loko Č. Lípa 1 : 2 ( 0 : 1 ) Tisk E-mail
04. 10. 2014


Po třech nevydařených zápasech a čtrnáctidenní pauze jsme zajížděli k dalšímu mistrovskému utkání do Semil.

Chybělo nám několik hráčů základu a tak jsme museli sáhnout do řad mladších žáků Lokotky a „ vypůjčit si “ Dominika Černého. Hrálo se nejprve za ranní mlhy a pak příjemného podzimního sluníčka.Začali jsme nad očekávání dobře a na branku domácích se valí jeden útok za druhým. Jako mávnutím kouzelného proutku nám nečiní vůbec žádný problém kombinace ani důraz v soubojích. Je vidět, že když se hodně chce, tak to jde a umíme to hrát jak se patří. Některé kombinace připomínali nebojím se říci „ Barcelonu „ za dob Pepeho. Ve 27´vykopává brankář Semil, Lupšák si míč výborně zpracoval pro sebe do pohybu, přihrává do leva na nabíhajícího Černého, který propaluje mezírku mezi přední tyčí a brankářem 0 : 1. Mnoho dalších pěkných akcí zůstalo bohužel nevyužitých.
Druhý poločas nepolevujeme a dál se tlačíme dopředu. Soupeř hrozí z několika rychlých výpadů, které s velkým přehledem řeší náš stoper Husák nebo brankář Skočdopole. Ve 40´dostává přihrávku do sprintu Rusín, jeho střela se odráží od tyčky a je to 0 : 2. Další naše příležitosti gólem nekončí a jsou to Semily,které v 50´po našem až trestuhodném nedůrazu těsně před brankou snižují na 1 : 2. Kontaktní gól samozřejmě domácí nakopnul a několik z nás začíná odcházet fyzicky. Jsou to ještě do konce velké nervy, ale se štěstím vezeme ze Semil cennou výhru.

Dneska zaslouží všichni pochvalu za příkladně odmakaný zápas. Na týmu byla vidět chuť po vítězství a gólech, že chce zlomit „ špatnou „ sérii.Kvalitní výkon – jen tak dál !!!

Sestava : Skočdopole – Husák, Nguyen, Lupšák, Černý, Svoboda, Rusín, Mar. Demeter , France, Josef , Bukáček, Pola, Dvořák, Vorlíček

Branky : Černý, Rusín

Diváků : 20

Trenéři : Rudolf Horák, Miloslav Bukáček, Miloslav Bukáček ml.,

ved. dr.: Ladislav Džavík


   

Komentáře  
 

Průměrné hodnocení od uživatelů

   (0 hlasování)

 

Zobrazuji 0 / 0 komentářůPřidat komentář

Jméno
E-mail
Nadpis  
 
Komentář
  Zbývající počet znaků:  
 
   
   

Zatím žádné komentářemXcomment 1.0.1 © 2007-2018 - visualclinic.fr
License Creative Commons - Some rights reserved
 

Tabulka

12. TJ TATRAN Rakovník 35
13. FK SEKO LOUNY 33
14. ARSENAL ČESKÁ LÍP 33
15. SK Hrobce 9
16. FC Nový Bor 8
Celá tabulka...

Příští zápas

-

Poslední zápas

30. kolo (Divize B)
FC Nový Bor
x
SK Úvaly
0:3