Úvod arrow Dorost - U19 arrow FK Sedmihorky - FC Nový Bor 1:4 (1:1)
Dorost - U19:  FK Sedmihorky - FC Nový Bor 1:4 (1:1) Tisk E-mail
20. 09. 2014

Ve čtvrtém kole krajského přeboru jsme zajížděli do Sedmihorek.
Od začátku utkání jsme si vypracovali několik slibných šancí, ale ani Engelhart, ani France štěstí neměli. Domácí nás proto v 15.minutě potrestali, kdy po nedůrazu v obrané řadě šli do vedení – 1:0. Nám se hra moc nedařila, vázla kombinace, chyběl pohyb, nedařila se přihrávka a hráči na hřišti působili dost ustrašeně. Až ve 40.minutě po faulu u postranní čáry zahrával Engelhart přímý kop a France hlavou vyrovnal – 1:1.
Po menší domluvě v přestávce zápasu hráči přeci jen ve druhém poločase zlepšili nasazení, přidali bojovnost a začali domácí mužstvo přehrávat. V 55.minutě využil Engelhart nedorozumění brankáře s obráncem a předložil míč pro Ramische, pro kterého již nebyl problém trefit odkrytou branku – 1:2. O deset minut později přidává po pěkné kombinaci svůj druhý gól France a uklidňuje naše řady – 1:3. Domácí se pokouší s výsledkem ještě něco udělat a dvakrát trefují břevno Reitmajerovi branky. A když v 74.minutě přidává další branku Brejcha, je o výsledku rozhodnuto – 1:4.

Góly: France 2, Ramisch, Brejcha
Rozhodčí: Šťastný
Diváků: 20

Sestava: Reitmajer - Fanta, Janda, Vašíček, Tobrman – Brejcha, Šimon, Engelhart, Ramisch (65. Doubrava) - France, Hochman (75.Čech)

Trenéři: Vrabec Hynek, Ješeta Dušan
Ved.mužstva: Hrubý Ladislav