Úvod arrow Starší žáci - U15 arrow FC Nový Bor / Loko Č. Lípa - RSKM Tanvaldsko 3 : 0 ( 2 : 0 )
Starší žáci - U15:  FC Nový Bor / Loko Č. Lípa - RSKM Tanvaldsko 3 : 0 ( 2 : 0 ) Tisk E-mail
31. 08. 2014

První zápas v nové sezóně 2014/15 v kategorii starších žáku jsme odehráli za velmi deštivého počasí na domácí promoklé trávě hřiště č. 2 .

Tuto sezónu odehrajeme sloučení s hráči Lokotky jak bylo řečeno v kategorii starších žáků, tzn. na celé hřiště, „velké“ branky a 11-cti hráči na placu. Od prvních minut si vytváříme mírnou převahu s balónem na svých kopačkách. Kromě velkého hřiště si většina z nás musí zvykat i na mávání ofsajdů. Postavení odporující pravidlům nám zhatilo několik slibně se rozvíjejících akcí. Pak v 17´ dostává z středu hřiště výbornou přihrávku do sprintu Milan Demeter a chladnokrevně podél brankáře hostí zakončuje1 :0 . Za čtyři minutky se po rychlé akci nemýlí v zakončení Marek Pola a
je to 2 : 0. Tanvaldsko má jen minimum vážnějších šancí, které s přehledem řeší naše obrana s brankářem Skočdopolem. I přes další naše šance se stav do přestávky už nezměnil.
Po výměně stran se obraz hry moc nemění a dál tlačíme soupeře k jeho pokutovému území. Po několika dobrých příležitostech a následných rohových kopech se v 49´ ujímá až střela Lukáše France 3 : 0.Skóre se i po několika zakončeních, jako například tyčce po ráně Maliče, do konce nepohnulo.A tak můžeme slavit první vítězství na velkém hřišti v nové sezóně. Velice povedený vstup do nového ročníku s mnoha výbornými individuálními výkony.

Sestava : Skočdopole – Husák, Džavík, Živný, Nguyen, Lupšák, Koppan, Svoboda, Rusín, Mar. Demeter , Mil. Demeter, Malič, France,Bukáček, Pola

Branky : Milan Demeter,  Pola,  France