Úvod arrow Dorost - U19 arrow FC NOVÝ BOR – FC Jiskra Mšeno 2:2 (1:0)
Dorost - U19:  FC NOVÝ BOR – FC Jiskra Mšeno 2:2 (1:0) Tisk E-mail
30. 08. 2014

V prvním mistrovském utkání nové sezóny jsme na domácím trávníku přivítali mužstvo Jiskry Mšeno.
 Do začátku utkání jsme vstoupili zakřiknutě a soupeř si vytvořil dvě slibné šance, které naštěstí nevyužil. Postupem času se hra vyrovnává a také my si vytváříme slibné šance. France trefil hlavou břevno a do dobré příležitosti se dostal Hochman. Ve 40.minutě po pěkné akci stál na správném místě Hochman a posílá nás do vedení 1:0.

Do druhého poločasu nastoupili hosté se snahou vyrovnat, ale šance jsme si vytvořili my. Bohužel bez proměnění. Soupeř nás proto potrestal v 60.minutě, kdy hostující hráč přešel přes naše dva hráče a připravil šanci pro svého spoluhráče, který zůstal na pravé straně zcela nepokrytý a střelou z vápna vyrovnává – 1:1. O deset minut později obchází France obránce hostí a střelou z vápna přidává druhý gól – 2:1. Bohužel hned o minutu později zůstává po rohovém kopu nepokrytý protihráč a hlavou opět vyrovnává – 2:2. Do konce zápasu je hra vyrovnaná a obě mužstva si ještě vypracovávají dobré příležitosti. V zápase už ale gól nepadá, a tak výsledek je pro obě mužstva spravedlivý.

Góly: Hochman, France
Rozhodčí: Paulus
Diváků: 30

Sestava: Reitmajer - Tobrman, Vašíček, Fanta, Holubec – Brejcha (87.Kašubiak), Šimon, Engelhart, Ramisch - France, Hochman