Úvod arrow Mladší přípravka arrow FC Nový Bor - Arsenál Česká Lípa A 11:3
Mladší přípravka:  FC Nový Bor - Arsenál Česká Lípa A 11:3 Tisk E-mail
10. 10. 2013

Sestava : Matoušek, Myška, Šup, Jásek, Procházka, Klimenta, Kašpar, primásek, Kadlec, Polhoš, Musil.
Prvních 15 minut bylo s Arsenálem vyrovnané utkání a skončilo 2 : 2. Góly dávali Jásek a Kašpar.
Druhých 15 minut už to bylo z naší strany lepší a zvýšili jsme na 8 : 3. Góly zajistil Polhoš dva, Kašpar dva. Procházka a Klimenta po jednom. Tímto výkonem kluků jsem byl spokojen.Do třetí patnáctiminutovky jsme nastoupili rvavě a zvyšujeme zásluhou Kašpara na      9 : 3. Kluci krásně kombinují a zásluhou Klimenty zvyšujeme na 10 : 3 . Po té Myška zahrává rohový kop a Kašpar zvyšuje na konečných 11 : 3.