Menu Content/Inhalt
Úvod arrow Starší žáci - U15 arrow FC NOVÝ BOR - FAŠV-CVIKOV – 11:0 (5:0)
Starší žáci - U15:  FC NOVÝ BOR - FAŠV-CVIKOV – 11:0 (5:0) Tisk E-mail
01. 06. 2013První červnovou sobotu jsme na domácím hřišti odehráli utkání s mužstvem FAŠV-Cvikov. Počasí nám opět moc nepřálo, ale vzhledem k očekávanému prudkému dešti jsme stihli odehrát zápas ještě v poměrně mírném mrholení.

Soupeř dorazil s menším zpožděním. Ihned od začátku jsme se dostali do tlaku a ve 3. minutě poprvé skóroval Ramisch z volného přímého kopu. Následoval gól ve 13. minutě, kdy po přihrávce od Krpaty zakončil Křenek. Ve 22. minutě opět vypracoval přihrávku Krpata a tentokrát vsítil Šimon Matěj. Ve 30. minutě výborně hrající Krpata přehodil levačkou brankáře nádhernou střelou a ve 32. minutě opět Krpata zatáhl balón do rohu vápna a technickou střelou zavěsil pod břevno.Brankový příděl pokračoval i ve druhém poločase. Ve 40. minutě po rozehraném rohovém kopu nacentroval do vápna Doubrava a zakončil Křenek. Ve 42. minutě po rohovém kopu rozehraném Kosorinským Dominikem poslal prudkou střelou míč do soupeřovy branky Kašubiak. Ve 43. minutě přihrávku od Křenka zúročil Šimon Matěj. Ve 49. minutě nacentroval Zita a hlavou zakončil Janda. V 54. minutě tečoval za brankařova záda prudkou střelu od Křenka Zita a v 64. minutě poslal přihrávku od Čecha do branky opět Šimon Matěj. Konečně se nám podařilo využít slabší hry soupeře a vylepšit si skóre poměrně vysokým počtem gólů.
Sestava : Kosorinský David, Kašubiak, Fanta, Janda, Zita, Kosorinský Dominik, Krpata, Ramisch, Holubec,Šimon Matěj, Křenek, Doubrava, Dvoran, Čech, Novotný, Reitmajer,
góly: Ramisch, Křenek 2x, Šimon Matěj 3x, Krpata 2x, Kašubiak, Janda, Zita

Trenér : Davídek Vladimír       Vedoucí dr. Kosorinský Tomáš


   

Komentáře  
 

Průměrné hodnocení od uživatelů

   (0 hlasování)

 

Zobrazuji 0 / 0 komentářůPřidat komentář

Jméno
E-mail
Nadpis  
 
Komentář
  Zbývající počet znaků:  
 
   
   

Zatím žádné komentářemXcomment 1.0.1 © 2007-2018 - visualclinic.fr
License Creative Commons - Some rights reserved
 

Tabulka

12. TJ TATRAN Rakovník 35
13. FK SEKO LOUNY 33
14. ARSENAL ČESKÁ LÍP 33
15. SK Hrobce 9
16. FC Nový Bor 8
Celá tabulka...

Příští zápas

-

Poslední zápas

30. kolo (Divize B)
FC Nový Bor
x
SK Úvaly
0:3