Úvod arrow Dorost - U19 arrow FK SEDMIHORKY - FC NOVÝ BOR – 1:2 (0:1)
Starší žáci - U15:  FK SEDMIHORKY - FC NOVÝ BOR – 1:2 (0:1) Tisk E-mail
08. 05. 2013

Na dohrávku 17. kola jsme odjeli ve středu 8.5. do Sedmihorek. Jednalo se o druhé odložené utkání z konce března, kdy nám počasí a sníh nedovolili hrát.

Po dobrém, ale krátkém desetiminutovém nástupu do utkání, kdy jsme soupeře zatlačili před jeho branku, avšak nedokázali zakončit, jsme se začali trápit. Kluci si nedokázali kloudně přihrát a už vůbec ne vytvořit slibnou šanci a skórovat. To se podařilo až v závěru poločasu, kdy po levém křídle utekl Šimon Matěj a vstřelil jedinou branku první půle.Začátek druhého poločasu se podobal konci prvního. Žádná hezká přihrávka, jenom nakopávání balónů a neklid našich hráčů. První větší šance se naskytla ve 37. minutě, kdy po centru od Šimona Matěje hlavičkoval nad břevno Křenek. Ve 45. minutě přihrál ve vápně Šimon Matěj a gól do sítě hostí zavěsil Baťka. Začali jsme si koledovat o kontaktní branku domácích a to se jim podařilo v 53. minutě po rohovém kopu. Pak ještě v 63. minutě dostal dlouhý balón od Ramische Šimon Matěj, ale nastřelil pouze břevno. Těsně před koncem utkání v 68. minutě se postaral o nebezpečnou situaci soupeř, kdy po dlouhém výkopu brankáře šel sám na naší bránu útočník domácích, ale nepodařilo se mu zakončit a zápas skončil jen hubeným výsledkem 1 : 2.

Sestava : Kosorinský David, Kašubiak, Kosorinský Dominik, Janda, Zita, Šimon René, Krpata, Ramisch, Holubec, Dvoran, Křenek, Baťka, Šimon Matěj, Reitmajer, Fanta, Čech

góly: Šimon Matěj, Baťka
žl.k.: Baťka

Trenér : Davídek Vladimír                       Vedoucí dr. Kosorinský Tomáš