Menu Content/Inhalt
Úvod arrow Starší žáci - U15 arrow FC NOVÝ BOR - ARSENAL ČESKÁ LÍPA – 0:4 (0:2)
Starší žáci - U15:  FC NOVÝ BOR - ARSENAL ČESKÁ LÍPA – 0:4 (0:2) Tisk E-mail
05. 05. 2013


Jarní derby s Arsenalem jsme odehráli na hřišti Lokomotivy Česká Lípa. Po předchozím dobrém výkonu ve Frýdlantu se nám tento zápas ve všech směrech nevyvedl.
 Soupeř nás přehrával a celé utkání nás tlačil a nutil se pouze bránit. Kluci si nevytvořili žádnou šanci a dělali spoustu chyb v obranné fázi. Tyto chyby a nedůsledná hra našeho mužstva byly potrestány v 19. a 30. minutě prvního poločasu a dále pak ve 42. a 57. minutě druhého poločasu. I když nám toto utkání nevyšlo a výkon byl pravda mnohdy žalostný, nemyslím si, že jsme slabé mužstvo, jak zaznívalo z úst trenéra hostí p. Dvořáka a později i na stránkách Arsenalu. Svědčí o tom předchozí výsledky našich utkání a i podzimní zápas na domácím hřišti Arsenalu, kdy s námi uhráli nerozhodný výsledek a to jen díky tomu, že první gól padl z akce, kdy nám soupeř vracel míč v duchu „fair play“ a po té ho uklidil do naší sítě a druhý gól jsme si dali vlastní. Nicméně nezbývá než dodat, že soupeř byl tentokrát lepší a naše hra ani zdaleka nestačila na odehrání dobrého výsledku.

Sestava : Kosorinský David, Kašubiak, Fanta, Kosorinský Dominik, Zita, Šimon René, Křenek, Ramisch, Krpata, Šimon Matěj, Holubec, Doubrava, Dvoran, Čech, Reitmajer

Trenér : Davídek Vladimír            Vedoucí dr. Kosorinský Tomáš

   

Komentáře  
 

Průměrné hodnocení od uživatelů

   (0 hlasování)

 

Zobrazuji 0 / 0 komentářůPřidat komentář

Jméno
E-mail
Nadpis  
 
Komentář
  Zbývající počet znaků:  
 
   
   

Zatím žádné komentářemXcomment 1.0.1 © 2007-2018 - visualclinic.fr
License Creative Commons - Some rights reserved
 

Tabulka

12. TJ TATRAN Rakovník 35
13. FK SEKO LOUNY 33
14. ARSENAL ČESKÁ LÍP 33
15. SK Hrobce 9
16. FC Nový Bor 8
Celá tabulka...

Příští zápas

-

Poslední zápas

30. kolo (Divize B)
FC Nový Bor
x
SK Úvaly
0:3