Úvod arrow Mladší přípravka arrow Nový Bor : Žandov 2 : 6
Mladší přípravka:  Nový Bor : Žandov 2 : 6 Tisk E-mail
06. 09. 2012

První mistrovské utkání se Žandovem.Image

V první třetině jsme drželi krok s domácím celkem. V 9min. jsme, po chybě
 bránce, inkasovali , ale v zápetí z protiútoku jsme vyrovnali na 1:1.Tak i zkončila první třetina gol střelil Vojáček Michal.

Druhá třetina byla opět vyrovnaná partie, až do 16 min kdy jsme inkasovali z rohového kopu a prohrávli jsme 2:1. Za 4 min jsme vyrovnali ze standartní situace, opět Vojáček a to na 2:2. Minutu po té jsme dostali ze stejné situace gol na 3:2 a tak zkončila druhá třetina.

Třetí třetina byla v režii domácích, kdy po třech standartních situací nám střelili 3 goly a rozhodli tak utkání, které jsme prohráli 6:2.