Menu Content/Inhalt
Úvod arrow Mladší přípravka arrow SEMILY CUP 2012
Mladší přípravka:  SEMILY CUP 2012 Tisk E-mail
14. 06. 2012


 V sobotu jsme zajížděli na dobře obsazený turnaj do Semil, kde jsme v loňském ročníku tohoto turnaje obsadili druhé místo. Hrálo se ve dvou skupinách, kdy jedno utkání trvalo  13 minut.

 HRÁLI  -     BRODSKÝ, BRET, ŠEŠINA, KOŠŤÁK, VOJÁČEK, UHLÍŘ, KAŠPAR A KLIMENT.
                                     
  Ve skupině jsme v prvním utkání nastoupili proti Hlavici a jeho zvrostlejší hráči nás svým důrazem a fotbalovostí lehce přehráli, když jedinou naši branku vstřelil Košťák – 1 : 3. Bylo to zřejmně projevem delší cesty na turnaj a naši hráči byli ještě trochu ve spánku, protože již v dalším utkání proti Rovensku pod Troskama jsme předvedli fotbalovější výkon a soupeře přehráli 3 : 1, když se trefil dvakrát Šešina a jednou Vojáček.  

ImageImage           

V posledním zápase ve skupině jsme hráli proti Košťálovu a jeho mladý tým nebyl pro nás těžkou překážkou. Dvě branky Šešiny a další Košťáka, Breta a Klimenta a ještě jedna vlastní stanovili jasné  skóre – 6 : 1. Tím jsme postoupili do semifinále, kde jsme se utkali s mužstvem z Vrchlabí. Utkání bylo vyrovnané, ale naše taktické úkoly jsme splnili do puntíku a tak po brance Košťáka vítězíme – 1 : 0.       

Image      Image            
   Ve finále jsme nastoupili proti soupeři, se kterým jsme turnaj začínali, proti Hlavici. Měli jsme jim co vracet a to kluky nabudilo k výbornému výkonu. Dvě branky Koštáka a jedna Šešiny byly jasným důkazem, kdo je na turnaji nejlepší – 3 : 0. Vítězství si kluci vychutnali, když ve vyhlášení výsledků přebírali krásný křišťálový pohár, nový míč a tašku plnou hraček. Dále byl náš brankař Oliver Brodský vyhlášen nejlepším brankařem turnaje, k tomu mu pomohlo celé naše mužstvo. Pochvalu si ale zaslouží všichni naši hráči, kteří udělali i velkou radost svým přihlížejícím rodičům.

ImageImage

Pořadí  -        1.   FC Nový Bor
                    2.   Hlavice
                    3.   VTJ Rapid Liberec
                    4.   Vrchlabí
                    5.   Rovensko pod Troskama
                    6.   Mírová
                    7.   Kruh
                    8.   Košťálov
                    9.   Semily
 
                                                                 TRENÉR   -   DUCHÁČ VLADIMÍR 
                                                                 AS. TRENÉRA  -  BRET PETR
                                                                 VEDOUCÍ MUŽSTVA  -  UHLÍŘ MILAN


   

Komentáře  
 

Průměrné hodnocení od uživatelů

   (0 hlasování)

 

Zobrazuji 0 / 0 komentářůPřidat komentář

Jméno
E-mail
Nadpis  
 
Komentář
  Zbývající počet znaků:  
 
   
   

Zatím žádné komentářemXcomment 1.0.1 © 2007-2018 - visualclinic.fr
License Creative Commons - Some rights reserved
 

Tabulka

12. TJ TATRAN Rakovník 35
13. FK SEKO LOUNY 33
14. ARSENAL ČESKÁ LÍP 33
15. SK Hrobce 9
16. FC Nový Bor 8
Celá tabulka...

Příští zápas

-

Poslední zápas

30. kolo (Divize B)
FC Nový Bor
x
SK Úvaly
0:3