Menu Content/Inhalt
Úvod arrow Mladší přípravka arrow FK ARSENÁL Č. LÍPA „A“ - FC NOVÝ BOR 13:12 (5:3,6:5)
Mladší přípravka:  FK ARSENÁL Č. LÍPA „A“ - FC NOVÝ BOR 13:12 (5:3,6:5) Tisk E-mail
14. 06. 2012


K poslednímu souboji se soupeřem Arsenálu Č. Lípa jsme zajížděli ve čtvrtek, protože jsme si toto utkání museli z důvodu účasti na víkendovém turnaji v Semilech, předehrát.

NASTOUPILI - JANAČÍK, KOŠŤÁK, BRET, ŠEŠINA, UHLÍŘ, VOJÁČEK, RYBÁŘ, KAŠPAR A BRODSKÝ.                           

 BRANKY  -  6 x KOŠŤÁK, 2 x ŠEŠINA, 2 x BRET A 2 x JANAČÍK  
    Chtěli jsme hráče Arsenálu konečně porazit a v Lípě protrhnou sérii tří jarních porážek s buď „B“ nebo „A“ týmem lipských. Hrálo se na hlavním hřišti za slušné divácké kulise rodičů obou týmů.
    Od začátku to byl velký boj s mnoha brankami. V první části šli hned domácí do vedení a prakticky jsme vždy jen dotahovali. Šešina ještě vyrovnával na – 1 : 1, Košťák na – 2 : 2, ale pak nám domácí utekli na rozdíl tří branek. Před přestávkou ještě snižoval Bret – 5 : 3.
  Ani začátek další patnáctiminutovky nám nevyšel a domácí šli dvěma brankami na rozdíl čtyř branek. Janačík snižoval – 7 : 4, ale domácí opět zvedli skóre na rozdíl čtyř. Košťák dával na 8 : 5 a zase zaváhání, které domácí využili. Pak přišla trojice našich branek – Janačík,Košťák a Bret – 9 : 8. Jenomže velká okna v naší obraně využili domácí a dvěma brankami stanovili skóre – 11 : 8.
   Do poslední části jsme postavili to nejzkušenější z našeho mužstva a pokusili jsme se utkání otočit. Dařilo se, branky Šěšiny a Košťáka nás přiblížili na stav 11 : 10, ale domácí opět odskočili na rozdíl dvou branek. Začali jsme hrát vyloženou hru na vyrovnání a to se nám těsně před koncem po dvou brankách Košťáka podařilo – 12 : 12!!! Už jsme všichni doufali v remizu, když střela z dálky zaskočila našeho brankaře, ten míč jen vyrazil vedle sebe, naši hráči nezareagovali rychle a nejlepší hráč domácích zasunul míč vedle bezmocného brankaře – 13 : 12. Po rozehře rozhodčí utkání ukončil.
   Z obou stran bojovné utkání se smolnou tečkou pro naše kluky, přesto hodně hezkých branek z obou stran, náboj derby a nelítostný souboj, to je to, co se muselo všem přihlížejícím líbit. Škoda, že jsme po celé utkání jen dotahovali a velká škoda, že děláme tolik chyb v brance a v obraně celkově. Byla to velká přestřelka se šťastnějším výsledkem pro domácí.
            
                                                                  TRENÉR  -  DUCHÁČ  VLADIMÍR 
                                                                  AS. TRENÉRA  -  BRET PETR
                                                                  VEDOUCÍ MUŽSTVA   -  UHLÍŘ MILAN


   

Komentáře  
 

Průměrné hodnocení od uživatelů

   (0 hlasování)

 

Zobrazuji 0 / 0 komentářůPřidat komentář

Jméno
E-mail
Nadpis  
 
Komentář
  Zbývající počet znaků:  
 
   
   

Zatím žádné komentářemXcomment 1.0.1 © 2007-2018 - visualclinic.fr
License Creative Commons - Some rights reserved
 

Tabulka

12. TJ TATRAN Rakovník 35
13. FK SEKO LOUNY 33
14. ARSENAL ČESKÁ LÍP 33
15. SK Hrobce 9
16. FC Nový Bor 8
Celá tabulka...

Příští zápas

-

Poslední zápas

30. kolo (Divize B)
FC Nový Bor
x
SK Úvaly
0:3