Úvod arrow Mladší přípravka arrow FC NOVÝ BOR - FK DOKSY 15 : 3 ( 7 : 1 ), 9 : 1 ( 5 : 1 )
Mladší přípravka:  FC NOVÝ BOR - FK DOKSY 15 : 3 ( 7 : 1 ), 9 : 1 ( 5 : 1 ) Tisk E-mail
24. 05. 2012

Pěkné sobotní dopoledne, výborně připravené hřiště a soupeř, který nám neměl dělat větších problémů, vždyť jejich hráči jsou mnohokrát o jeden, ale i o dva roky mladší.
NASTOUPILI - JANAČÍK, KOŠŤÁK, BRET, ŠEŠINA, UHLÍŘ, VOJÁČEK, KAŠPAR, SLÁMA, RYBÁŘ A BRODSKÝ.

BRANKY  -  8 x KOŠŤÁK,  6 x ŠEŠINA , 3 x JANAČÍK, 3 x UHLÍŘ, 2 x BRET, VOJÁČEK A JEDEN VLASTNÍ.

Hrálo se dvojutkání, abychom ušetřili času a hlavně peněz za dopravu. Domluvili jsme se, že obě utkání se odehrají  na poločasy, tedy 2 x 20 minut.    Utkání byla zcela v naši režii a kluci si pěkně zastříleli a předvedli i několik pěkných fotbalových kombinací, kdy i rodiče ocenili, že se již něco naučili. Do hry se dostali všichni hráči a tak nebyl nikdo ochuzen o vítězný pocit. Dokští se snažili a jejich mladý kolektiv určitě jednou bude prohánět i naše mladší kolegy.

V příštím zápase nás již prověří těžší soupeř ze Skalice, ale je jen škoda, že se jako s Doksy, nejsme schopni domluvit na rozumnější variantě zápasů a tak v sobotu dopoledne jedeme do Skalice a v neděli dopoledne hostíme to samé mužstvo na našem hřišti.