Úvod arrow Mladší přípravka arrow FC NOVÝ BOR-FK ARSENÁL Č. LÍPA „B“ 3:4 (1 : 1, 1 : 2)
Mladší přípravka:  FC NOVÝ BOR-FK ARSENÁL Č. LÍPA „B“ 3:4 (1 : 1, 1 : 2) Tisk E-mail
29. 10. 2011

Na naší umělé trávě jsme se za velkého chladu setkali s mužstvem, který nás v prvním utkání podzimní části na svém hřišti porazil, když jsme mu byli vyrovnaným soupeřem.

Byli jsme po dlouhé době kompletní a tak jsme chtěli bodovat a zahrát si hezké utkání.

NASTOUPILI - JANAČÍK, KOŠŤÁK, BRET, ŠEŠINA, UHLÍŘ, VOJÁČEK, KAŠPAR, BRODSKÝ, RYBÁŘ A SLÁMA.

BRANKY  -  KOŠŤÁK, BRET A SLÁMA.

Hned v úvodu první části se ukázalo, že budou rozhodovat chyby v obranách a tu první jsme využili my, když Košťák mezi obránci unikl a brankaři hostů nedal šanci – 1 : 0. Soupeř na konci prvních 15 minut také využil naší chybu v důrazu obránců a lehce vyrovnali – 1 : 1.
   Utkání bylo vyrovnané a druhých 15 minut se přelévalo od branky k brance, ale do vedení šli hosté, když jsme opět chybovali v důrazu   před našim brankařem – 1 : 2. Přeskupení našich hráčů přineslo velké příležitosti a Bretem jsme vyrovnali – 2 : 2. Pak přišla gólová střela Košťáka, ale jeho střelu do prázdné brány srazil nešťastně Uhlíř. Hosté vyrazili do protiútoku a těsně před koncem této části se jim po další hrubé chybě v naší obraně, lehce zvýšil – 2 : 3.
   V třetí části utkání jsme vše vsadili na srovnání skóre, ale utkání bylo stále na hřišti vyrovnané. Až důraz výborně hrajícího Slámy, který „převálcoval“ obránce hostů a střelou vedle brankaře vyrovnal – 3 : 3. Za tohoto stavu utkání jsme tahali za delší konec a je jen škoda střely Košťáka do břevna, jinak jsme mohli utkání vyhrát. Přišlo opět hrubé zaváhání obrany při protiútoku hostů a střela proti bezmocnému brankaři zapadla do naši sítě – 3 : 4. Snaha v poslední minutě o vyrovnání již byla marná a utkání jsme nezaslouženě prohráli.
  Utkání mělo velký náboj a bojovnost, přijelo i hodně rodičů od soupeře. Prohra je pro naše hráče nespravedlivá, ale chyby, které v obraně děláme, se musíme odnaučit. Chybí nám před našim brankařem důraz a obětavost, tedy vlastnosti, které nás vždy drželi ve hře o vítězství.
   Další utkání hrajeme ve čtvrtek  27.10.2011, když odpoledne zajíždíme na hřiště Mimoně.