Úvod arrow Mladší přípravka arrow O POHÁR STAROSTY Č. KAMENICE – 25.6.2011
Mladší přípravka:  O POHÁR STAROSTY Č. KAMENICE – 25.6.2011 Tisk E-mail
26. 06. 2011

Na poslední turnaj, již tak dlouhé sezóny,  jsme  zajížděli  na hřiště v České Kamenici. Původně bylo přihlášeno deset mužstev, ale nakonec se turnaje zúčastnilo šest týmů.

Dříve přihlášená mužstva přinášela do  tohoto turnaje velký respekt a my jsme jeli k tomuto turnaji již s hráči, kteří budou hrát od podzimu OP, tj. s  kluky  r.  2003 – 2004. Všechna mužstva však nepřijela (pro turnaj jenom škoda) ale i  tak jsme měli v každém utkání o co bojovat. Hrálo se 2 x 10 minut na dvou pěkně připravených hřištích.

zprava - Krkoška,Janačík,Bret,Uhlíř,Vojáček,Šešina,Brodský,Kašpar,Košťák a Král

V prvním utkání jsme nastoupili proti st. přípravce Č. Kamenice, která doplnila počet účastníků. Po prvním poločase, kdy jsme hodně „spali“, jsme prohrávali zbytečně -  0 : 4, ale v druhé půli jsme již hru vyrovnali, přesto k více jak stejnému konečnému výsledku jsme se svoji hrou nedostali – 0 : 4.

Bojovný pokřik

V dalším utkání jsme nastoupili proti  F.A.Š.V. Varnsdorf  a po čtyřech střelách Košťáka, jedné Breta a jedné zbytečné chybě v obraně našich hráčů, toto utkání vyhráli – 5 : 1.

Příštím soupeřem pro nás bylo mužstvo domácích , Č. Kamenice „A“ , těm jsme nastříleli 2x Košťákem, 2x Bretem a Šešinou pět branek – 5 : 0.

Přišlo utkání pravdy a nastoupili jsme proti mužstvu Žandova.  Žandov vždy skóre srovnával a čtyři branky Košťáka nestačily na jiný výsledek, než na pro nás smolných – 4 : 4. V tomto utkání jsme pokaždé vedli a jen naše hrubé chyby nás stáli zbytečnou dělbu bodů a tím, při vzájemném shodném součtu bodů, starost o vzájemný poměr skóre.

Honzík Šešina s míčem

My jsme v posledním kole  nastupovali proti F.A.Š.V. Rumburk.   Žandov  proti nejslabšímu mužstvu z Varnsdorfu. Proti Rumburku jsme se snažili a 3x Bret, Košťák a Šešina stanovili konečné skóre – 5 : 0. Jenomže Žandov nastřílel Varnsdorfu branek sedm a tak celý turnaj vyhrál jen zásluhou nastřílených více branek.
Předávání poháru a medailí

Škoda, mohli jsme si odvézt putovní pohár, přesto je to jeden z dalších úspěchů našich nejmenších hráčů a příslibem, že pracovitost na trénincích a bojovnost v utkáních, která nás ctí, vede k stále lepším výsledkům.

Zleva-Košťák-nejlepší střelec, Krkoška-kapitán týmu a Janačík-nejlepší brankař turnaje

Nejlepším střelcem turnaje byl vyhlášen s 11 brankami náš Košťák a nejlepším brankařem turnaje náš brankař Janačík, který mu v konečném rozstřelu střelců turnaje hodně pomohl.