Úvod arrow Dorost - U19 arrow SK Semily - FC Nový Bor 1 : 0 ( 3 : 0 )
Starší žáci - U15:  SK Semily - FC Nový Bor 1 : 0 ( 3 : 0 ) Tisk E-mail
15. 05. 2011

Dnes jsme odjeli do Semil. Počasí letní chuť hrát, ale nestačilo to …..

Náš team nastupuje do tohoto zápasu se snahou bodovat. Soupeře ze Semil jsme na podzim porazili a tak naši hoši si byli jisti vítězstvím. Asi toto přesvědčení bylo jednou z příčin naší prohry.

Hra se od začátku odehrává na středu hřišti. Ani jeden ze soupeřů nijak neatakuje. Ve 12´je proti naší brance zahráván trestný kop. Bohužel se k odraženému míči dostává soupeř a inkasujeme první branku utkání – 1 : 0. Do konce poločasu rozjíždíme několik útočných akcí, avšak ani jednou se nám nedaří zakončit.

Druhý poločas se snažíme začít agresivnější hrou. Více napadáme soupeře, ale stále nám chybí koncovka. V 57´je soupeřem zahráván rohový kop a bohužel ve snaze obrany náš hráč Hodač zvyšuje náskok Semil na 2 : 0 vlastním gólem. Od této chvíle jakoby jsme ukončili snahu skórovat. V 62´dostáváme ještě jednu branku na konečných 3 : 0.