Menu Content/Inhalt
Úvod arrow Dorost - U19 arrow SOKOL RUPRECHTICE - FC Nový Bor 4 : 1 ( 2 : 1 )
Starší žáci - U15:  SOKOL RUPRECHTICE - FC Nový Bor 4 : 1 ( 2 : 1 ) Tisk E-mail
03. 04. 2011


Po našem dá se říct vydařeném vstupu minulý týden do jarní části soutěže  2010-2011 jsme dnes jeli na hřiště Slovanu Liberec, kde nás uvítal soupeř z Ruprechtic. Stejně, jako minulý týden jsme hráli na  umělém trávníku.

Zápas začínáme aktivní hrou.  Prvních 10 minut hry nepouštíme soupeře na naší polovinu. V 11´se soupeř dostává na naší polovinu, kdy vysoký centr se nešťastně dostává přímo do naší branky. Stav utkání 1 : 0. Následná akce je v naší režii. Ve 13´zahráváme rohový kop, kdy se nejlépe orientoval Vašíček a hlavou srovnává na 1 : 1. Následujících 10 minut utkání se odehrává převážně ve středu hřiště. Ve 23´se soupeř dostává k hranici našeho velkého vápna, kdy centruje před bránu. Bohužel pro nás nabíhající útok soupeře hlavou zvyšuje stav utkání na 2 : 1. I přes velkou snahu našich hochů se stav utkání do poločas nijak nezměnil. Druhý poločas se snažíme hrát agresivněji. Více napadáme spoluhráče. V 40´dostává Vašíček žlutou kartu. V 44´se ke střele dostává Tobrman, avšak bohužel střílí přímo do brankaře hostů. V 48´soupeř odkopává míč na naší polovinu, kdy míč na umělé trávě svým vysokým odskokem překvapil našeho brankáře a dostáváme smolný gól zápasu – stav utkání  3 : 1. Naši hoší zvyšují úsilí, avšak stále se nedaří nám šance proměňovat. V 54´střílí po hezké akci Petr, avšak opět přímo do brankáře. V 57´střílí Vašíček, ale ani tentokrát jsme brankáře hostů nepřekvapili. Následně z rohového kopu se k míči dostává Hofman, ale opět střela bez gólového efektu. Naopak při našem úsilí snížit stav utkání, otvíráme obranu a dostáváme v 66´ branku – stav utkání 4 : 1. Naší poslední šancí byla akce, kdy v 68´zakončovala Ramisch, avšak nastřelil tyč soupeřovy branky. Utkání tedy končí za stavu 4 : 1. 

Sestava:  Engelhart,  Zita, Vašíček,  Petr,  Tobrman, Frömmel,  Ramisch,  Mráka, Baťka, Hofman, Sokol, Lonc, Kluger, Molnár, Schwarzbach. 

Branky : Vašíček – 13´ Žluté karty : Vašíček – 40´ 

Trenér mužstva: Zdeněk Baťka  Asistent trenéra : Robert Dvořák 

Vedoucí týmu:   Michal Vašíček 

Diváků:             30


   

Komentáře  
 

Průměrné hodnocení od uživatelů

   (0 hlasování)

 

Zobrazuji 0 / 0 komentářůPřidat komentář

Jméno
E-mail
Nadpis  
 
Komentář
  Zbývající počet znaků:  
 
   
   

Zatím žádné komentářemXcomment 1.0.1 © 2007-2018 - visualclinic.fr
License Creative Commons - Some rights reserved
 

Tabulka

12. TJ TATRAN Rakovník 35
13. FK SEKO LOUNY 33
14. ARSENAL ČESKÁ LÍP 33
15. SK Hrobce 9
16. FC Nový Bor 8
Celá tabulka...

Příští zápas

-

Poslední zápas

30. kolo (Divize B)
FC Nový Bor
x
SK Úvaly
0:3